DopravaČeská pošta

Zboží zabalím a pošlu Českou poštou na adresu, kterou si zadáte v objednávce jako doručovací. Ve chvíli, kdy zboží poště předám, pošlu vám e-mail s odkazem na sledování zásilky, takže můžete pohodlně sledovat, kde se Vaše zásilka právě nachází.

Na Slovensko a do zahraničí nezasíláme.

DPD

Objednané zboží odešlu kurýrní službou DPD na doručovací adresu, kterou zadáte při dokončení objednávky. Jakmile balíček předám kurýrovi, pošlu vám e-mailem odkaz na sledování zásilky. Sledování bývá aktivní v den odeslání po 18. hodině. Doručení zásilky by mělo proběhnout do druhého pracovního dne od převzetí.

Zásilkovna

V košíku si jednu ze stovek poboček Zásilkovny a na ní vám balíček bleskurychle doručím. Ve chvíli, kdy Vaše zásilka opustí centrální sklad, dostanete e-mailem odkaz na sledování zásilky. A jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, upozorní vás sama Zásilkovna e-mailem a SMSkou. Určitě ale nechoďte pro zboží dříve, než dostanete zprávu, že je připraveno. Abyste nešli zbytečně.

Zásilkovna má poměrně přísně omezenou maximální možnou velikost balíčku:

  • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

PPL

Nadrozměrně velké zásilky, které není možné odeslat poštou, se zasílají pouze paletovou přepravou PPL. Dodání se s přepravcem sjednává vždy individuálně, podle konkrétních parametrů výsledné objednávky, takže je potřeba počítat s lhůtou doručení minimálně 2 dny.